Obroża elektryczna dla psa

Obroża elektryczna dla psa Eyenimal Soft

Elektroniczna obroża treningowa Eyenimal Soft jest przygotowana dla psów starszych bądź chorowitych, które nie mogą być tresowane za pomocą klasycznej obroży elektronicznej. Korekty zachowania psa dokonuje się za pomocą wibracji, czyli innego bodźca fizycznego niż używany jest w typowej obroży elektronicznej.

Wibracja jest odczuwalna przez niemal każdego psa, więc nie będziemy mieli problemu ze zwróceniem jego uwagi choć oczywiście tresura psa wymaga w takim wypadku więcej czasu i uwagi właściciela. Zestaw elektronicznej obroży dla psów oferuje zasięg aż do 200 metrów.

Obroża elektroniczna dla psa Eyenimal PulseElektryczna obroża dla psa Eyenimal Pulse posiada większość funkcji drogich i skomplikowanych w obsłudze systemów, oferując ograniczony do 200 metrów zasięg działania, co jednak wystarcza dla większości amatorów tresury psów. Na uwagę zasługuje również fakt, iż w tym modelu znajduje się jeden z najmniejszych pilotów – idealny do włożenia w kieszeń.

Zestaw wyposażony jest w funkcję podczas treningu psów po zmroku, jaką jest podświetlenie obroży. Za pomocą wciśnięcia jednego przycisku dowiemy się gdzie jest nasz pies, ponieważ zacznie świecić jego obroża.